Series
Ratings
36- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5