Movies
Ratings
633
Jersey GirlRated ★ 2.5
Traces of LoveRated ★ 3.0
The Good LieRated ★ 3.5
PhilomenaRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Night and DayRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
LaundryRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
SabrinaRated ★ 3.0- CandyRated ★ 4.0