Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0