Movies
Ratings
189
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0