Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- LeavingRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Carrie DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0