Titles you rated
Wings of DesireRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.5
LavaRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
EraserheadRated ★ 3.5
Angel HeartRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The Last CircusRated ★ 3.0
Dark StarRated ★ 3.0
The RoomRated ★ 2.0
VideodromeRated ★ 3.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.0
CrumbRated ★ 2.5
DaisiesRated ★ 3.5
Empire of PassionRated ★ 3.0