Series
Ratings
149
SignalRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5