Titles you rated
LuciferRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 5.0