Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 2.0
InsaneRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0