Series
Ratings
119
Angel EyesRated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0