Titles you rated
The President who Plays the PianoRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0