Titles you rated
Secret GardenRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0