Titles you rated
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0