Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Fists in the PocketRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0