Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- 원피스 2기Rated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5