Movies
Ratings
20
About TimeRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5