Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Still WalkingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 2.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5