Movies
Ratings
327
The Lone RangerRated ★ 2.0
OculusRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 4.0
Assassin's CreedRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0