Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0