Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
OmeletteRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 3.5
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0