Movies
Ratings
30
The ClassicRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0