Series
Ratings
48
My Love Story!!Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0