Series
Ratings
29
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5