Titles you rated
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0