Series
Ratings
69- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0
- 한국기행 - 전설의 한 끼Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5- 한국기행 - 오지마을에 사랑이 산다Rated ★ 3.0
- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 1.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.0