Series
Ratings
16
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0