Series
Ratings
25
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0