Titles you rated
ChefRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
The Stepford WivesRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0