Series
Ratings
109
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
WhisperRated ★ 5.0