Titles you rated
Ben-HurRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0