Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
- Roller coaster 2Rated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0