Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0