Series
Ratings
30
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5