Series
Ratings
43
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0
Beyond the BarRated ★ 0.5
The Story of Ming LanRated ★ 4.5- Ming DynastyRated ★ 4.0
- 大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.0
- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
Revolutionary SistersRated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
My Golden LifeRated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 0.5
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
LIFERated ★ 0.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5