Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0