Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0