Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5