Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5