Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0