Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.5