Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 2.5
One Piece StampedeRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 1.0
The Darkest MindsRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5