Series
Ratings
19
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0