Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0