Movies
Ratings
819
Be with YouRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Robo-GRated ★ 3.5- SawRated ★ 1.0
JakartaRated ★ 2.5