Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5