Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The FableRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
ShiguruiRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0