Movies
Ratings
85
MaggieRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 0.5
JokerRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 0.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
CocoRated ★ 3.0