Movies
Ratings
608
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Monkey ManRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0