Titles you rated
TwelveRated ★ 0.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5- FragileRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
Mr. McMahonRated ★ 4.5
The Sand FlowerRated ★ 4.5
MovingRated ★ 0.5
I'm Watching YouRated ★ 5.0