Titles you rated
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0